רהיטי בוטיק - עיונה

עגלת קניות

close
  • אין מוצרים בסל הקניות.
הבלוג
רהיטי בוטיק

רהיטי בוטיק – למה הכוונה?

 

אם תעשו חיפוש בגוגל על המילים “רהיטי בוטיק” בוודאי תגיעו להרבה מאוד תוצאות. אכן,  בשוק המקומי יש הרבה חברות וגורמים שמציעים רהיטים מעוצבים לבית ומציגים אותם בתור רהיטי בוטיק. אבל האמת היא שממש לא נכון להגדיר כל רהיט בתור בוטיק ואתם בטוח מבינים שיש הבדלים משמעותיים בין רהיטים כאלו לפריטים סטנדרטיים. אז במאמר הבאה נעשה לכם קצת סדר בראש ונסקור כמה היבטים עיקריים שמכניסים פריטי ריהוט מסוימים תחת קטגוריית הבוטיק.
לצפיה במוצרים לחצו כאן

אז מה הופך ריהוט לבוטיק?

אם כן, יש כמה פרמטרים מרכזיים שהופכים רהיטים מעוצבים לפריטי בוטיק. בראש ובראשונה, ממש לא מדובר בפריטים שמהווים חלק מפס ייצור המוני וסטנדרטי, שבו כלל הפריטים דומים מאוד ולרוב זהים האחד לשני. כלומר, אלו לא רהיטים שתקנו לבית שלכם ואחר כך תראו אותם בבתים של אחרים. למעשה, כל פריט ריהוט בוטיק הוא כזה שמעוצב ומיוצר על ידי הסטודיו והנגרייה של החברה, ומקבל את מלוא תשומת הלב. מושקעים בו הרבה מחשבה ותכנון, הן מבחינה אסתטית אומנותית והן מבחינה פרקטית פונקציונאלית. כמו כן, לצורך בנייתו נעשה שימוש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר מבחינת נראות, מרקם ועמידות, ולכן הוא גם ישמש אתכם לשנים רבות וטובות.

 

שנית, רהיטי בוטיק הם כאלו שמתאימים במדויק עבורכם, לטעמכם האישי, לצרכים שלכם ואורחות החיים ולסגנון עיצוב הבית – בין אם מדובר בסגנון מודרני, ים תיכוני, רטרו, וינטא’ג, קלאסי, כפרי או אחר. זאת אומרת שהבחירה בריהוט זה היא תהליך מוקפד שבו אתם זוכים לליווי צמוד ואישי. את הליווי מעניקים אנשי מקצוע מיומנים, לרוב בעלי המותג או לכל הפחות המעצבים הראשיים. הם עוזרים לכם בהתלבטות ובבחירת הפריט המתאים ביותר עבורכם, מסבירים את מאפייניו, יתרונותיו ואפשרויות השימוש שבו, ומסייעים להגיע להחלטה מושכלת. כמובן, שירות הבוטיק ממשיך גם הלאה עם המשלוח המוקפד שמגיע עד לביתכם ואף עמידה לרשותכם אחרי הרכישה.

 

כמה מילים על העלויות של ריהוט בוטיק

אכן, יש מאפיין נוסף של רהיטי בוטיק המבדיל אותם משאר הרהיטים המעוצבים שהינם סטנדרטיים ודומים. מדובר כמובן על העלויות שנוטות להיות גבוהות יותר ברהיטי בוטיק. יחד עם זאת, למחיר יש הצדקה רבה וכל מי שיודע להעריך ריהוט יפהפה ומושקע מבין על מה אנו מדברים. למעשה, בטווח הארוך מדובר בהשקה שמצדיקה את עצמה מבחינות רבות, גם לאור העמידות של הריהוט ושמירה על מראה יפהפה לאורך השנים, וכמובן גם מבחינת הערך שיש לו עבורכם, ההנאה, הנוחות והרגשות הטובים שהוא מעורר בכם.

לפרטים נוספים על ריהוט בוטיק ולקבלת ליווי אישי וייעוץ מקצועי, פנו אלינו דרך האתר או התקשרו לטלפון 0546266216.