מסכמת שנה חלומית - עיונה

עגלת קניות

close
  • אין מוצרים בסל הקניות.
הבלוג
מסכמת שנה חלומית

באיחור אופנתי, מסכמת שנה. שווה קריאה
זה בלתי נתפס, איך מסכמים שנה כל כך עמוסה, גדושה בעשייה, והתחלות חדשות?
אני מנסה לסכם ולא יודעת מאיפה להתחיל. בעצם למה לסכם? הרי אני תמיד בתהליך של משהו.
פשוט אשתף אתכם קצת בשנה שהייתה לי:
בינואר 20166, כן בדיוק לפני שנה (למרות שמרגיש לי הרבה יותר) הייתה לי הזכות לקבל את כל מתחם הנגרייה המהמם הזה. זה מתחם שמשתרע על פני 600 מטר רבועים, ובו אני וחברי לעשייה יוצרים מעצבים ובונים באהבה רבה. אבל היי, כן עד לפני שנה הייתי כמעט לבדי ופעלתי עם צוות קטן.. הכל קרה כל כך מהר ופתאום מצאתי את עצמי מוקפת בצוות של 7 המופלאים – נגרים, צבעים ומעצבים. צוות שנבחר בקפידה, צוות משובח, מסור וכשרוני כל כך שבלעדיו כל זה לא היה קורה. אז תודה לכם מקרב לב חברים ושותפים יקרים ואהובים.
מתחם הנגריה כך “הוא נקרא”, אך זה הרבה מעבר לזה. עדיין לא מצאתי את השם שיכיל את הדבר הגדול והעוצמתי הזה. מה שבטוח שעבורי זה בית במובן הרחב של המילה.
את המבנה קיבלתי כמעט נטוש, אז שינסנו מותניים וידיים וימים כלילות וגם לילות כימים, ניקינו, שברנו, בנינו, הזזנו, והכל עם חזון ברור וחלום גדול לבנות בו בית ליצירה ישראלית ואישית.
בחנות הסטודיו אותה הרחבנו, יש קסם שקשה לתאר במילים. שילוב של ישן וחדש, שכן החנות יושבת במבנה שהיה פעם נגריה, שהוקמה על ידי ותיקי הקיבוץ לפני יותר מ-70 שנה. השתדלנו כמה שפחות לגעת ולשמור על צביון המקום. החלונות הישנים, קיר הלבנים, רצפת הבטון המראה התעשייתי שווה הלב. זאת לצד הרהיטים במראה הנוסטלגי, משתלבים בצורה הרמונית ומכילים כל כך יפה אחד את השני. כן, גם נכנסו השנה לרשימת 50 החנויות היפות והנכונות בארץ. טוב זה כנראה בזכות זה שכמעט ולא נגענו
בחנות מתאפשרים מפגשים עם חומרים שונים כמו עץ על שלל סוגיו ומרקמיו, בד, פרזול, צבע ועוד. זאת לצד ריח הנסורת והעץ שמגיע מהנגרייה זה משהו שאני לא מסוגלת לעמוד בפניו.
אהה, וגם קנינו מכונות שעוזרת לנו להתפתח וממש הפכנו למפעל קטן וביתי עם אווירה מיוחדת (חייבים להגיע כדי להבין). כל זאת ועוד אפשרו לנו לעצב וליצור קולקציית רהיטים חדשה ומרגשת שגדלה ומתהווה כל הזמן.
זו הייתה שנה של פריצת דרך עבורי, התמודדות עם אתגרים, עשיה בלתי פוסקת, יצירה מטורפת, התגברות על פחדים (והיו הרבה) ,התגברות על מחשבות מעכבות וחוסמות, בכי, צחוק, בעצם הכל מהכל!
במקביל, הרחבנו את מעגל הלקוחות היקרים שלנו. כן כן אתם  זו הזדמנות ענקית להודות לכם אתם הדלק, התשוקה, אתם נותנים את הכוח והרצון להמשיך לחדש, ליצור, ולתת מכל הטוב שלנו.
ויש עוד הרבה לפניניו, תישארו ערניים כי אנו לא מפסיקים להפתיע, גם את עצמנו.
20177 אני מוכנה לקראתך, יש לי המון תכניות לגבייך, פרויקטים, פיתוחים עסקיים, שיתופי פעולה מעניינים, קולקציות חדשות ועוד הרבה הפתעות..
שנה מעולה לכולנו! שנה של התפתחות, התחדשות וצמיחה. יאללה הולכת להגשים חלומות!!!!
יונת

קרדיטים: על שיפוץ ועיצוב החנות: מיכל סמץ OM Spaces מיכל סמץ אשר הרוש Asher Arush. האלופים!
צילומים בכשרון רב Yahel Betito
Ayuna עיונה – רהיטים יפים עם אופי