השקת עיונה מטבחים - עיונה

עגלת קניות

close
  • אין מוצרים בסל הקניות.
הבלוג
השקת עיונה מטבחים

אנו שמחים להשיק את קטגוריית המטבחים החדשה שלנו

עד כה התמקדנו בעיצוב ויצירת רהיטי עץ בסגנון מקורי המשלב השראות נוסטלגיות, קווים נקיים ועיצוב פונקציונאלי, מעתה תוכלו לקבל את כל זה גם בלב ליבו של הבית “המטבח”.

בקטגוריית המטבחים החדשה שלנו הקפדנו לשמור על הסגנון העיצובי המובחן של עיונה המשלב אלמנטים כמו תריסי עץ, זכוכית סבתא וצביעה אומנותית במראה וינטג’. לצד הסגנון העיצובי והשימוש באלמנטים המיוחדים, אנו מקפידים מאוד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ברמה הטכנולוגית והעיצובית. החומרים בהם אנו עושים שימוש עומדים בכל התקנים הנדרשים, עוברים בקרת איכות קפדנית ומחזיקים לאורך שנים, כנדרש בקטגוריה.

יונת אור בעלת המותג “עיונה” והמעצבת הראשית: “כניסה לתחום עיצוב המטבחים זהו מהלך אסטרטגי טבעי ומתבקש. לקוחות שאוהבים את הסגנון העיצובי שלנו ברהיטים, יאהבו אותו גם במטבחים. מטבח הוא חלק מרכזי מאוד בבית וחשוב לנו שהנראות שלו תהיה מלאה בשיק וסטייל לא פחות מאזורים אחרים בבית. הבשורה של “עיונה מטבחים” בתחום היא בעיצוב המקורי המאפיין אותנו ובא לידי ביטוי בהשראות נוסטלגיות משנות ה- 50 וה- 60, קווים נקיים, פשוטים וזורמים לצד עיצוב פונקציונאלי. הפונקציונליות חשובה כאן מאוד, שכן מטבח הוא אחד האזורים פעילים והשימושיים ביותר בבית. לרגל המהלך, גייסנו כוח עזר משמעותי מאוד, עדי כפיר אבני מעצבת מטבחים ומעצבת פנים מוכשרת ויצירתית שתוביל אצלנו  את הקטגוריה.”

נשמח לשרת אתכם ולהציע לכם מטבח מעוצב בסגנון הייחודי שלנו מלא שיק וסטייל כמו שחלמתם.