רהיטי בוטיק - עיונה

עגלת קניות

close
  • אין מוצרים בסל הקניות.

אודות

נעים מאוד, שמי יונת אור מAYUNA שבקיבוץ בארי

אני מעצבת ויוצרת רהיטים מתוך תשוקה ואהבה לאסתטיקה ועיצוב לצד הרבה השראה מהטבע, שמאפשרים לי ליצור שפה ייחודית ורעננה בעולם פריטי הריהוט לעצב וליצור רהיטים יחודיים, חמימים ומלאי אופי ואמירה אישית אני מאמינה גדולה בבית כדבר מרכזי בחיינו הוא הבסיס האיתן והעוגן שלנו הנסיון הרב שצברתי עם השנים והמפגש עם מאות רבות של לקוחות גרם לי להבין את הקשר ההדוק בין עיצוב הרהיטים בבית והתאמתם לחלל יצירת בית הרמוני ,נעים וזורם

עיונה- סיפור פשוט בעץ

האהבה שלנו לעשיה באה לידי ביטוי בכל פריט ופריט שאנו יוצרים מהקטן ביותר ועד הגדול שביניהם. כל פריט מקבל מאיתנו את מלוא תשומת הלב ונעשה במחשבה והקפדה רבה

עוד קצת עלינו

האגדה (אבא שלי! נגר בחסד ומייסד הנגריה בקיבוץ)

הסיפור של עיונה מתחיל אי שם לפני כעשור, אז שיפצה יונת להנאתה רהיטים ישנים בחצר ביתה. חברים ושכנים שראו את הכישרון והתוצרים המרהיבים החלו להזמין עבודות. מהר מאוד התחביב הפך ליזמות קטנה ויונת קבלה צריף ישן בו החלה לפתח את התחביב לעסק. יונת המשיכה לגדול, היא התחברה לגיא ברוך חבר הקיבוץ מעצב מוצר מבצלאל ויחד החלו בנוסף גם ליצור רהיטים חדשים בסגנון הרטרו והנוסטלגי, תוך שהם עושים שילוב בין ישן לחדש ושימוש בטכניקות של צביעה אמנותית.
בינתיים קבלה יונת חדר קטן בצמוד לנגריית הקיבוץ בו המשיכה להתפתח ולהתרחב, עד שלבסוף קבלה יונת את מתחם הנגרייה כולו. משם החלה הנסיקה הגדולה. יונת החלה לעצב ולייצר רהיטים גדולים ומגוונים לעיצוב הבית כולו, והרחיבה את צוות העובדים שמונה היום כ-8 איש ביניהם נגרים, צבעים, מעצבים והיד עוד נטויה. לצד הנגרייה שיפצה יונת את אחד החללים והפכה אותו לחנות מעוצבת ויפה, פנינה של ממש.

החנות

החנות משמשת כגלריה של עיצובים מתחלפים. בכל שבוע נולדים עיצובים של רהיטים חדשים בעלי יצירתיות ומעוף. בחנות תוכלו למצוא החל מוויטרינות המשלבות תריסי עץ וזכוכיות סבתא, מזנונים בסגנון רטרו, קונסולות מעוצבות, שולחנות קפה משתלבים ועד מדפים וארגזים מעץ ממוחזר ושלל פריטים יפים לעיצוב הבית.
בחנות ניתן למצוא: קולקציות רהיטים מעוצבות בסגנון רטרו, כפרי, עם נגיעות וינטג', שילוב של ישן וחדש, בקו עיצובי נקי, מקורי וייחודי תוך הקפדה על רמת הביצוע והגימור הגבוהה ביותר, עם הרבה מודעות ואהבה לסביבה.

לקוחות

לקוחות זורמים לחנות מכל רחבי הארץ לראות את הרהיטים היפים שמפורסמים ברחבי הרשת בעיקר במרמלדה ובפייסבוק ובכתבות באתרי העיצוב הנחשבים וכמובן בעקבות המלצות חמת ומחמיאות של לקוחות מרוצים.

עיצוב והשראה

לאחרונה גם זכתה החנות של עיונה להיכלל ברשימות החנויות היפות והנכונות של אתר מאקו ליבנינג.
יונת מעצבת ויוצרת את הרהיטים שלה מתוך תשוקה ואהבה לאסתטיקה, נוסטלגיה ועיצוב.

שילוב כל אלו, לצד הרבה השראה מהטבע בו היא מוקפת ושווקי פשפשים בהם היא נוהגת לבקר, מאפשרים לה ליצור שפה חדשה ייחודית ורעננה בעולם פרטי הריהוט.

כל הרהיטים מעוצבים ומיוצרים באופן עצמאי בנגריה הצמודה לחנות, מהחומרים האיכותיים והטובים ביותר.

אהבה

האהבה של עיונה לעשיה באה לידי ביטוי בכל פריט ופריט שנוצר מהקטן ביותר ועד הגדול שביניהם. כל פריט מקבל את מלוא תשומת הלב ונעשה במחשבה והקפדה רבה.

כאן תוכלו ליצור איתנו קשר